Perabet TV Üyelik İçin İstenen Bilgiler

Sektörde vazgeçilmezliğini kanıtlamış olan sanal bahis sitesi Perabet’e üye olmak son derece kolaydır. Bunun için, sitenin ana sayfasında sağ üst köşedeki ‘üye ol’ sekmesine tıklayın, karşınıza çıkan formu doldurun. Perabet’e üyelik için istenen bilgiler iki türlüdür; kişisel bilgiler ve hesap bilgileri. Siteye üyelik için istenen kişisel bilgiler; isim, soyadı, doğum tarihi, cinsiyet, adres ve telefon numarasıdır. Siteye üyelik için istenen hesap bilgileri ise; üyelik işlemi yapan tarafından belirlenecek bir kullanıcı adı ve şifre ile e-posta adresidir. Kullanılmak istenen para birimi de bu formda belirtilmelidir. Bütün bu bilgileri girdikten sonra, sitenin kurallarını kabul edip ‘üye ol’ butonuna bastığınızda, formunuz Perabet Müşteri Hizmetleri birimine ulaşır. Müşteri Hizmetleri, e-posta adresinize bir mail gönderir; bu maille hesabınızı aktive edebilirsiniz ve üyelik işlemini tamamlamış olursunuz.

Perabet TV Üyelik Yaş Şartı

Sitede 18 yaşın altındakilerin hesap açması ve oyun oynaması yasaktır. Perabet TV üyelik için 18 yaş sınırı konusundaki hassas tavrından dolayı; sıklıkla yaş doğrulama kontrolleri yapar. 18 yaşın altındakilerin de kullanabileceği ödeme mekanizmalarını kullanan üyelerin yaşını kontrol eder. Diğer tür finansman mekanizmalarını kullananlara ise, rastgele yaş doğrulama kontrolleri yapar. Perabet, yaş bilgilerini doğrulamak için belge isteyebilir ve yaş onayı yapılıncaya kadar hesabı kısıtlayabilir ya da askıya alabilir. 18 yaşın altındakilerin siteyi kullandığı tespit edildiği durumlarda, Perabet TV, herhangi bir kazanım varsa ceza olarak geri alır; aynı zamanda polise rapor eder.

Perabet TV Üyelik İçin İstenen Belgeler

Kullanıcıların doğru bilgileri vermesi durumunda Perabet TV üyelik için belge istemez. Siteye üye kaydı yapılırken olduğu gibi; para yatırma ve çekme işlemleri sırasında da herhangi bir belge talep edilmez.